O nás

LIBRE INTERIOR
+ DESIGN

Vytvárame sny zákazníkov o dokonalom interiéri a realizujeme ich. Špecializujeme sa na interiérový dizajn, výrobu a distribúciu zariadení a interiérových úprav. Vďaka dlhoročnej spolupráci s profesionálnymi výrobcami ponúkame produkty najvyššej kvality, s ktorými sú naši zákazníci spokojní.

Spoločnosť Libre je od začiatku zameraná najmä na komplexné navrhovanie a zariaďovanie komerčných interiérov, ako sú hotely, reštaurácie a kancelárie. Okrem toho navrhujeme interiérovú architektúru domov a bytov, ako aj nábytok na mieru.

Ku každému projektu pristupujeme individuálne s najväčšou vášňou a plným nasadením, pričom neustále načúvame požiadavkám našich klientov pri vytváraní nadčasového interiéru.

Naše skúsenosti s navrhovaním a zariaďovaním rôznych typov interiérov, nám umožňujú poskytnúť investorovi to najlepšie poradenstvo, a možnosť komplexne sa podieľať na každej fáze tvorby a realizácie projektu.

Našim cieľom je úplná spokojnosť zákazníkov.

V našom portfóliu nájdete niektoré nami realizované hotelové projekty, ktoré boli nedávno dokončené na Slovensku aj mimo neho.

Chceme sa s Vami podeliť o našu radosť a pýchu z uvedenia do prevádzky hotela AKVAMARÍN Bešeňová****, ktorého interiéry sme navrhli a vybavili. Ako generálny dodávateľ dizajnu a vybavenia, sme mali tú česť zúčastniť sa tohto veľkého projektu zahŕňajúceho viac ako 235 hotelových izieb, recepciu a reštauráciu.

Radi Vám navrhneme akýkoľvek interiér, ktorý bude nádherným majstrovským dielom pre nás aj investorov.

Ak máte záujem dosiahnuť vyššiu úroveň dizajnu, oslovte nás. Porozprávame sa o vašich požiadavkách, predstavách a spoločne vytvoríme tie najkrajšie interiéry.
Kontaktujte nás teraz, a spoločne vyberieme pre Vás tú najlepšiu ponuku.

Vytvoríme Vám návrh interiéru a vyrobíme ho tak, aby splnil všetky Vaše očakávania.

Chcete vedieť viac? Využite našu mbezplatnú konzultáciu, kde odpovieme na všetky vaše otázky. Spojte sa s nami, a spoločne zmeníme váš interiér.