HoReCa

HOTELOVÉ
INTERIÉRY

Dizajn hotelových interiérov je špecifické a náročné odvetvie. Nejde len o čistú estetiku a ergonómiu, ale aj o navrhnutie útulného interiéru, v ktorom sa zákazníci cítia ako doma. Je veľmi dôležité zvážiť komunikačné trasy a ľahký prístup do všetkých častí hotela. Projektovanie hotelových interiérov je veľmi náročná úloha.

Náš dizajnérsky tím má potrebné znalosti a dlhoročné skúsenosti v odbore.

Mariacka 23, Katowice

Ranč Regetovka, Regetovka

INTERIÉRY
REŠTAURÁCIÍ

Chutné jedlo a príjemná obsluha sú kľúčovými vlastnosťami dobrej reštaurácie. O úspechu v tomto odvetví však rozhoduje iná vlastnosť - atmosférický, profesionálne navrhnutý interiér, ktorý vytvára atmosféru podporujúcu kulinársky zážitok. Interiér každej reštaurácie je iný, rovnako ako jedlo, ktoré sa v nej podáva.

Pri navrhovaní interiérov stravovacích zariadení zohľadňujeme predovšetkým preferencie zákazníka. Ku každému projektu pristupujeme plne profesionálne, flexibilne a s maximálnym zapojením.

PRÍKLADY REALIZÁCIE INTERIÉROV REŠTAURÁCIÍ

INTERIÉRY
BANKETOVÝCH SÁL

S rozhodnutím začať nový spôsob života a s tým spojeným svadobným obradom alebo inou udalosťou zadávame zákazky spoločnostiam, ktoré sa na toto odvetvie špecializujú. Organizátori svadieb majú na tento účel špeciálne navrhnuté banketové sály. Nejde len o izby, v ktorých sa môžu ubytovať hostia, hudobný personál, zázemie. V súčasnosti je banketová sála miestom, ktorého výzdoba zdôrazňuje slávnostnosť okamihu.

Špecialisti spoločnosti LIBRE na dizajn interiérov banketových sál majú dlhoročné skúsenosti v odbore, čo zaručuje profesionálny prístup ku koncepcii, projektu a napokon aj k realizácii.

PRÍKLADY REALIZÁCIE INTERIÉROV BANKETOVÝCH SÁL

Kontaktujte nás!

Potrebujete návrh interiéru pre hotel, reštauráciu, banketovú sálu?

Alebo potrebujete vybavenie?

Hľadáte odborné poradenstvo alebo spoločnosť, ktorá komplexne vyrieši váš interiér od návrhu, cez výber zariadenia až po konečnú realizáciu?

Prečo si vybrať práve nás?

LIBRE Interior + Design je nová spoločnosť s dlhoročnými skúsenosťami.

Náš tím sú profesionáli vo svojom odbore, ktorí už pomohli zrealizovať desiatky projektov.

Náš prehľad o širokom trhu s interiérovým nábytkom HoReCa nám umožňuje vyberať najkvalitnejšie materiály za najnižšie ceny.

logo_kontakt