Tapety

TAPETY
A OBKLADY NA STENY

Ponúkame kvalitné tapety za konkurenčné ceny. Vzory vytlačené na tapety sú výsledkom práce umelcov – maliarov, grafikov a dizajnérov, ktorých diela možno obdivovať v galériách po celom svete. Tapety sú určené do všetkých interiérov, ako malých bytov, hotelových izieb, tak aj veľkých priestorov hotelových hál, chodieb a obchodných priestorov.

Pre účely našich projektov používame papierové a vliesové, textilné a vinylové tapety. Bohatá ponuka zahŕňa tapety s opakujúcim sa vzorom ako aj individuálne potlačenú grafiku. Ponúkame tapety značiek Wonderwall, Londonart, Newmor, Wall & Deco.

Pre viac informácií nás kontaktujte.

Vybrané príklady interiérového dizajnu s použitím tapiet.

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

 

Ponúkame veľkosti tapiet prispôsobené individuálnym potrebám každého klienta.

Garantujeme rýchle a plne bezpečné doručenie produktov. Tapeta na stenu objednaná v našom obchode vám dorazí neporušená do niekoľkých dní. Dodacia lehota môže byť dlhšia, ak si objednáte tapetu so vzorom, ktorý v bežnej ponuke nemáme.

Ponúkame dovoz a montáž objednaných tapiet na stenu. Naši zamestnanci sú profesionáli, ktorí dokonale nainštalujú tapety na každú stenu.

Pošlite nám plán alebo návrh vášho bytu a my vám vypočítame presné množstvo tapety podľa vybraného vzoru.

1458

Spokojní zákazníci

12

Roky skúseností

621

Realizované projekty

7

Projektov v príprave/realizácii

PREČO SA OPLATÍ SPOLUPRACOVAŤ S NAMI

Hľadáte kreatívne riešenie na ozdobenie vašej steny? Vyberte si modely jedinečných tapiet na stenu z našej ponuky. Sme renomovaný predajca tapiet - skontrolujte, čo odlišuje našu značku.

MATERIÁL NAJVYŠŠEJ KVALITY

Všetky tapety na stenu z našej ponuky sú vyrobené z najkvalitnejších materiálov, vďaka čomu zaisťujú odolnosť na veľmi dlhú dobu.

RÝCHLE DODANIE

Zabezpečujeme rýchle a bezpečné dodanie tapiet na stenu. Garantujeme vám, že objednaný produkt sa k vám dostane neporušený.

PROFESIONÁLNY PARTNERI

Spolupracujeme len s osvedčenými výrobcami jedinečných tapiet na stenu, čo znamená, že všetky produkty v našej ponuke sa vyznačujú vysokou kvalitou. Našimi partnermi sú okrem iného Wonderwall, Londonart, Newmor či Wall & Deco.

SKÚSENÍ ZAMESTNANCI

Naša spoločnosť sú predovšetkým skúsení zamestnanci, ktorí svoju prácu veľmi dobre poznajú. Ochotne vám poradia, ktorá fototapeta bude pre vás tým najlepším riešením.

ŠIROKÁ ŠKÁLA VZOROV A FARIEB

Našu značku odlišuje predovšetkým široká škála produktov. Fototapety z našej ponuky sú rozmanité vzory, štýly a farby, takže si určite každý nájde ten správny model do svojho interiéru. Nájdete u nás fototapetu do obývačky, fototapetu do kuchyne a fototapetu do spálne. Okrem toho medzi výrobkami v našej ponuke nájdete aj obklady.

VÝHODNÁ CENA

Naše produkty sa vyznačujú aj veľmi priaznivou cenou. Lacné obklady alebo moderné tapety na stenu, ktoré nájdete v našom sortimente, sú najvyššej kvality za mimoriadne nízku cenu.

SPOLUPRACUJEME S VÝROBCAMI