Osvetlenie

OSVETLENIE

Najlepší výber interiérového osvetlenia zabezpečia ľudia, ktorí sú odborníkmi vo svojom odbore a návrhy interiérov realizujú každý deň. Všetci vieme, že osvetlenie je kľúčové, no rozhodnúť sa, aký typ osvetlenia zvoliť, je niekedy ťažké.

Libre interior design je tím, ktorý sa už dlhé roky špecializuje na interiéry, architektúru, obchodné prevádzky, hotely a reality, takže vie, ako zabezpečiť, aby bolo do interiéru správne zvolené luxusné osvetlenie.

Príklady harmonického výberu osvetlenia pre interiér

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

 

Zabezpečujeme odbornú montáž osvetlenia našimi kvalifikovanými pracovníkmi do každého interiéru.

V našej ponuke nájdete stropné svietidlá, nástenné svietidlá, závesné svietidlá, podlahové svietidlá, stolové lampy a bodové svietidlá.

Naša spoločnosť sa vyznačuje aj veľmi rýchlym dodaním. Navyše garantujeme, že všetky objednané produkty budú bezpečne doručené.

1458

Spokojní zákazníci

12

Roky skúseností

621

Realizované projekty

7

Projektov v príprave/realizácii

PREČO SA OPLATÍ SPOLUPRACOVAŤ S NAMI

Naša spoločnosť sa zaoberá profesionálnym osvetlením akéhokoľvek interiéru. Libre Interior + Design sa vyznačuje predovšetkým profesionalitou, vysokou kvalitou služieb a komplexnými službami. Zistite, prečo sa stále oplatí vybrať si našu spoločnosť.

KVALITA NA NAJVYŠŠEJ ÚROVNI

Ako profesionálna firma ponúkame výber svietidiel, ktoré splní očakávania aj tých najnáročnejších zákazníkov. Osvetlenie je veľmi dôležitým prvkom každého interiéru, preto, aby správne plnilo svoju funkciu, musí byť na vysokej úrovni.

ZNALOSTI A SKÚSENOSTI ZAMESTNANCOV

Naše dlhoročné skúsenosti a znalosti nám umožnili vytvoriť renomovanú značku, ktorá je na trhu veľmi populárna. Špecialisti našej spoločnosti vedia, aké osvetlenie zvoliť tak, aby dokonale zapadlo do daného interiéru.

JEDINEČNÝ DIZAJN

Každý človek má iný vkus a očakávania, preto s ohľadom na všetkých našich klientov ponúkame svietidlá v rôznych dizajnoch a formách. Široký výber zaisťuje, že si každý nájde model osvetlenia podľa jeho vkusu.

PORADENSTVO

Sme tu, aby sme vám pomohli urobiť veľmi dôležité rozhodnutie o osvetlení. Vyberme si spoločne svietidlá, ktoré dokonale splnia praktickú aj dekoratívnu funkciu.

SPOLUPRACUJEME S VÝROBCAMI