Nábytok

POHOVKY, STOLIČKY,
KRESLÁ, STOLY

Nábytok je základným prvkom interiérového dizajnu. Ich funkcia je predovšetkým praktická, no vďaka skúseným dizajnérom sa premenia na kúsky dizajnérskeho umenia. Pri realizácii našich projektov vyberáme nábytok od výrobcov, ktorí spolupracujú s tými najlepšími dizajnérmi. Vďaka tomu majú naši zákazníci záruku kvality a jedinečnosti objednaného nábytku a my máme záruku spokojnosti zákazníkov.

Nábytok použitý pri realizácii našich projektov sú produkty spoločností: Nobonobo, Paged Meble, Fabryka Form.

Pre viac informácií nás kontaktujte.

Príklady nábytku, ktorý dokonale ladí s interiérom.

NÁBYTOK
NA MIERU

Zajmujemy się projektowaniem oraz wykonywaniem mebli na wymiar.

Nasi wykfalifikowani pracownicy tworzą na specjalne zamówienie klienta m.in. meble kuchenne, szafy czy stoły.

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

 

Ako dynamicky sa rozvíjajúca značka ponúkame našim klientom široký výber produktov, medzi ktorými nájdete napr kreslá, stoličky, stoly, ale aj pohovky a kúpeľňový nábytok.

Poskytujeme komplexné služby montáže nábytku. Preto ak chcete mať istotu, že vami zakúpený nábytok bude správne zmontovaný, kontaktujte nás.

Čas vybavenia objednávky sa môže líšiť v závislosti od vybraného nábytku. Predpokladaná dodacia lehota našich produktov je niekoľko pracovných dní. Presný dátum je uvedený pri objednávke.

Všetky produkty, ktoré nájdete v našej ponuke, sú vyrobené z najkvalitnejších materiálov, vďaka čomu zaisťujú vysokú odolnosť a trvácnosť na dlhé roky. Každý kus nábytku sa vyznačuje masívnosťou a precíznosťou spracovania.

Ponúkame nábytok vyrobený podľa rozmerov zadaných zákazníkom.

1458

Spokojní zákazníci

12

Roky skúseností

621

Realizované projekty

7

Projektov v príprave/realizácii

PREČO SA OPLATÍ SPOLUPRACOVAŤ S NAMI

Záleží nám na spokojnosti našich zákazníkov, preto ponúkame plne komplexné služby. Hľadáte profesionálnu značku, ktorá ponúka produkty vysokej kvality? Zistite, prečo sa oplatí vybrať si našu spoločnosť?

NAJVYŠŠIA KVALITA

S využitím našich znalostí a dlhoročných skúseností kladieme dôraz najmä na kvalitu nášho moderného nábytku. Vytvárame produkty, ktoré zaručujú vysokú kvalitu, ale aj plnú funkčnosť a estetiku.

KOMPLEXNÉ SLUŽBY

Všetkým našim klientom poskytujeme komplexné služby a kompletné poradenstvo na najvyššej úrovni. Pomôžeme vám vybrať ten najlepší dizajn, ktorý bude ladiť s celým aranžmánom.

VEDOMOSTI A SKÚSENOSTI

Našu značku odlišujú predovšetkým dlhoročné skúsenosti a nadobudnuté znalosti, ktoré nám umožnili vytvoriť značku, ktorá sa teší veľkému záujmu zákazníkov.

ORIGINÁLNY DIZAJN

V spolupráci s dizajnérmi vytvárame originálne návrhy, ktoré spájajú eleganciu s funkčnosťou. Všetky naše produkty sa vyznačujú atraktívnymi farbami, originálnymi nápadmi a najkvalitnejšími materiálmi. Snívate o modernom nábytku do obývačky? U nás taký nájdete.

SPOLUPRACUJEME S VÝROBCAMI