Montáže a dokončovacie práce

VNÚTORNÉ ÚPRAVY A INŠTALÁCIE

Ponúkame komplexné dokončovacie stavebné práce. Maľovanie, montáž PP dverí, montáž kobercov, tapiet, nábytku, podláh, obkladov, okenných systémov, montážne práce a montáž osvetlenia.

Okrem širokého sortimentu interiérového dizajnu a vybavenia ponúka naša spoločnosť aj komplexné dokončovacie práce. Ponúkame interiérové ​​úpravy bytov, záložných zariadení ako aj celých zariadení a budov ako sú hotely, reštaurácie a konferenčné miestnosti.

Skupina profesionálov poskytuje odborné poradenstvo, výber kvalitných materiálov a odbornú montáž všetkých potrebných inštalačných systémov - elektro, vodoinštalácie a kúrenia.

Práce na úprave interiéru

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

 

Väčšinou konáme ihneď po všetkých potrebných opatreniach, vďaka čomu vieme, akú prácu máme robiť a na čom našim klientom najviac záleží.

V našej ponuke nájdete okrem dokončovania interiérov bytov aj dokončovanie interiérov záložných objektov a celých objektov, ako sú hotely a reštaurácie.

Našu značku odlišuje vysoká kvalita poskytovaných služieb za veľmi priaznivú cenu. Kontaktujte nás, odpovieme na všetky vaše otázky o našich hodnotných službách.

1458

Spokojní zákazníci

12

Roky skúseností

621

Realizované projekty

7

Projektov v príprave/realizácii

PREČO SA OPLATÍ SPOLUPRACOVAŤ S NAMI

Okrem širokého sortimentu dizajnu a interiérového vybavenia ponúka Libre Interior + Design aj komplexné inštalácie a dokončovacie práce. Zoznámte sa s našou ponukou a presvedčte sa, prečo sa oplatí staviť na našu značku.

ŠIROKÁ ŠKÁLA PONUKY

Aby sme splnili očakávania našich zákazníkov, obohatili sme našu ponuku o rôzne dokončovacie práce a inštalácie. Ponúkame maľovanie, montáž kobercov, osvetlenia a okenných systémov, ako aj montáž všetkých potrebných systémov.

PROFESIONALITA

Sme spoločnosť s dlhoročnými skúsenosťami a rozsiahlymi znalosťami. Libre Interior + Design sú kvalifikovaní zamestnanci, ktorí svoju prácu veľmi dobre poznajú. Výberom našej spoločnosti si môžete byť istí, že každú službu poskytneme na najvyššej úrovni.

KOMPLEXNÉ SLUŽBY

Každú prácu robíme od začiatku do konca s plnou presnosťou a profesionalitou. Naši pracovníci vám navyše radi pomôžu vybrať to najlepšie riešenie pre váš interiér.

VYSOKÁ KVALITA POSKYTOVANÝCH SLUŽIEB

Vysoká kvalita našich služieb je ďalšou veľmi dôležitou črtou našej značky. Veľmi nám záleží na spokojnosti všetkých našich zákazníkov, preto každú prácu vykonávame na najvyššej úrovni.